تبلیغات
لوگوی سه گوش
مجنون لیلی - 10نشانه عاشق شدن.........
شمع اگر سوخت و به پروانه وفادار نبود من برآنم که بسوزم به کنارت ، ای عشق
درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگ


*
*
*
*
*
*
*

 

10 نشانه عاشق شدن ...

شما با افراد بسیاری برخورد کرده اید و در تماس بوده اید اما اخیرا با شخصی روبه رو شده اید که احساس متفاوتی نسبت به وی دارید ولی مطمئن نیستید که او همان شخصی باشد که دنبالش بوده اید .برای رسیدن به جواب خود در این قسمت 10 علامتی که نشان می دهد عاشق او شده اید را می خوانید..

نشانه 10

نامزد یا همسر یا زید قبلی خود را فراموش کرده اید...

معمولا بعد از به هم خوردن یک رابطه تا زمانی طولانی طرفین به یکدیگر فکر می کنند و اغلب به این می اندیشند که ایا را ه درستی را انتخاب کرده اند یا خیر .بسته به مدت زمان با هم بودن این شک و تردید ها بیشتر نمایان می شوند.

از زمانی که او را دیده اید دیگر فکر برگشت به نامزد یا زید پیشین خود را به سر راه نمی دهید وتمایلی به رابطه مجدد ندارید.فکر کنید نامزد یا زید قبلی شما دیگر مانند گذشته برایتان جالب نیست.

نشانه 9

نمی توانید به او فکر نکنید...

فکر شما سراسر از یاد اندیشه او است. بی دلیل به فکر شما می اید واز خود می پرسید که ایا به اندازه نصف اندازه ای که به او فکر می کنید ،او به شما فکر می کند؟ در شگفتید که در ذهن او چه میگذرد یا حتی فکر تماس رفتن با او به سرتان می زند(اما به دلیل ترس از نپذیرفتن او از این کار خودداری میکنید)

اما وضعیت وخیم تر می شود با دوستان خود بیرون می روید و به چیزی در ویترین مغازه نگاه می کنید و به این می اندیشید که او تا چه اندازه به ان شیء بخصوص علاقه دارد.

اگر او اخرین چیزی است که پیش از خواب به فکر شما می اید و اولین چیزی است که بعد از بیدار شدن به ذهن شما خطور میکند _وحتی چندین بار رویای او را دیده اید ،دیگر لازم نیست ادامه این مقاله را بخوانید تا بفهمید عاشق شده اید یا نه (البته برای اطمینا ن بیشتر ادامه دهید)

نشانه 8

برای او اهمیت قائلید..

اگر عاشق کسی باشید دوست دارید همه چیز درباره او بدانید :او کیست؟ به چه فکر می کند و چه چیزی او را می خنداند.به او و احساساتش واقعا اهمیت می دهید.

اگر فردی علاقه حقیقی داشته باشد اگر او روز بدی داشته باشد و یا به خاطر موضوعی ناراحت باشد، شما نیز غمگین وناراحت می شوید.

نشانه 7

شخصیت و خصوصیاتش برای شما فریبنده و دلربا است

حرکات او هنگام غذا خوردن ، قدم زدن ، صحبت کردن و همچنین عادتهایش در انجام کارها برای شما شادمانی فراوانی به دنبال خواهد داشت.

اوچیزهایی می گوید که باعث تمایزش با دیگران می شود وشما این را دوست دارید.علتش را نمیدانید ولی دانستنش نیز برایتان اهمیتی ندارد.شما اورا به همین صورتی که هست دوست دارید.

نشانه 6

ارتباط تنگاتنگی با او دارید

شما نمی توانید عاشق کسی باشید که با او هیچ تناسخی نداشته باشید.اگر شما و او در یک طول موج قرار داشته ،وعقاید مشابهی دارید این نشانه محکم محسوب می گردد.هم فکر بودن در مسائل گوناگون ،گرفتن تصمیمات مشابه و یکسان حاکی از ان است که می توانید عاشق او باشید.

نشانه 5

افراد دیگر،زیاد به چشمتان نمی ایند..

با این که ممکن است نتوانید از برانداز کردن یک زن یا مرد زیبا از کنار شما رد میشود صرفه نظر کنید،هنگامیکه عاشق باشید،دیگر رادار شما برای رد یابی دیگران خوب کار نمیکندو بقیه در مقایسه با فرد مورد علاقه شما جالب نخواهند بود.به علاوه مانند قبل تمایلی به گپ زدن با جنس مخالف نخواهید داشت.

به تدریج احساس خواهید کرد که او تنها فرد مورد توجه شما در یک جمع است و کسی است که به دنبالش بود ه اید.

نشانه 4

عاشق وقت گذراندن با او هستید...

این مسئله ای واضح ولی در عین حال با اهمیت است .شما به دنبال دیدن او هستید و مهم نیست که هر دوی شما چه کار خواهید کرد .اخیرا قدم زدن با او زیبا ترین را ه گذراندن یک بعد از ظهر است.به علاوه وقتی که از او دور هستید ،ارزو می کنید که پیش شما باشد.

نشانه 3

مطابق با میل او رفتار می کنید..

سعی می کنید با اینکه برخی از کارها مثل رفتنبه کتابخانه یا نمایشگاه برای شما خوشایند نیست ،ولی به خاطر خواسته او بدون جبهه گیری و مخالفت به انجام ان می پردازید.ولی متوجه خواهید شد که خود را با امیال و برنامه های او وفق داده و در موارد گوناگون همراهیش میکنید.

نشانه 2

اولویتهای دیگر ، عقب نشینی میکنند..

شما عادت کرده اید ظهرها به باشگاه ورزشی بروید ،اما اگر او برای نهار وقت داشت ،ترجیح میدهید با هم به رستوران بروید .شما دیگر مانند گذشته ان ادم سخت کوشی نیستید که کارهای ناتمام خود را اخر هفته ها با خودش به خانه می اورد تا انها را انجام دهد بجایش ترجیح می دهید اخر هفته خود را با او بگذرانید.

لیست کارهای روزانه که همیشه اصرار در انجام داشتید اکنون به علت با او بودن دیگر رونقی ندارد و توجهی به ان نمی شود.

نشانه 1

شما به ایند های فکر می کنید که او نیز جزیی از ان است..

در ذهنتان با او اینده ای نا محدود دارید.این اینده فقط محدود به اخر این هفته نمی شود بلکه سالیان سال ادامه خواهد داشت .وقتی برای سفر بعدی خود برنامه ریزی می کنید به این فکر میکنید که برای ماه عسل با او خواهید بود.هنگامیکه برای سه ماه بعد به یک جشن عروسی دعوت می شوید با اینکه سه ماه مانده از اکنون از او می خواهید که همراه شما در ان مراسم شرکت کند.mouse code|mouse code

كد ماوس