تبلیغات
لوگوی سه گوش
مجنون لیلی - علائم علاقه مند شدن دخترها..........
شمع اگر سوخت و به پروانه وفادار نبود من برآنم که بسوزم به کنارت ، ای عشق
درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگ


*
*
*
*
*
*
*

علائم علاقه مندی دختران ...

شنیدن جواب رد از طرف یک دختر برای یک مرد اصلا خوشایند نمی باشد.هیچ چیزبه اندازه این که دختر رویاهایتان ، تقاضای ازدواج شما را نپذیرد برایتان گران تمام نمی شود.پیش خود تصور میکردید که او به شما علاقه مند است ولی احتمالا برداشتتان از علائم علاقه مندی او اشتباه بوده است.

از نقطه نظر مردان ، دختران هنگام ابراز علائق رومانتیک خود به صورتی زیرکانه و پیچیده عمل می کنند (مگراینکه طرف مقابلشان خوش تیپ و پولدار باشد انجوریکه خودشان اظهار میکنند)و اکثر انها جوابهای ضد و نقیضی میدهند چون خودشان مطمئن نیستند که چه چیزی در سرشان می گذرد.

بنابراین انچه که اغلب اقایان دنبالشان هستند، یک سری علائم و نشانهایی است که بوسیله انها متوجه علاقه مندی حقیقی طرف مقابلشان شوند.

در زیر برخی از نشانه هایی که می تواند نشانه علاقه مندی یک دختر باشد را مشاهده می کنید:

1-او همگام با شما است..

ناگهن متوجه می شوید که او همه جا حضور دارد .او به طور اتفاقی هر کجا شما هستید پیدایش می شود ،یا در راه روی محل کارتان یا محل درستان مرتب جلوی شما قدم میزند، یا تصادفی به شما برخورد می کند،یا در مهمانی در اطراف شما مانور می دهد.

انچه که او انجام میدهد تلاش برای جلب توجه شماست ، و برای این است که خود را در موقعیتی قرار دهد تا شما "قدم اول" را بردارید .مسئله اینجاست که بسیاری از مردان نسبت به این عمل زنان بی توجه اند و به همین دلیل بسیاری از فرصتها را از دست می دهند .مردان مستقیم عمل می کنند ،دختران غیر مستقیم.بنابراین اگر دختری مکررا شروع به قرار گرفتن سر راه شما نمود احتمال اینکه او این کار را عمدا انجام میدهد زیاد است.

2-او حرکاتی به خصوص انجام می دهد...

یک جمله قدیمی می گوید: جسم دروغ نمی گوید. طبیعت بشر را جوری برنامه ریزی نموده که هنگام ابراز علاقه بی اختیار شروع به انجام یک سری حرکات جسمانی مشخص می کند .این اعمال غیر شفاهی از گشاد شدن چشم به هنگام نظاره به چیزی جالب گرفته تا لبخند زدن و لمس کردن ، متغییر است.

_در اینجا برخی از این علائم زبان جسمانی را مشاهده می کنید:

 

*اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها

*خم شدن به طرف شما هنگام صحبت

*بازی کردن با مو و دست کشیدن لای موها

*نوازش کردن جواهرات (مانند گوشواره) و لمس نمودن دسته عینک

*چشم برنداشتن از شما هنگام گفتگو و صحبت

*تقلید از حرکات شما (مثلا اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین کار را می کند)

*لبخند زدن هنگامیکه شما او را برانداز می کنید.

اگر برخی ازاین علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده نمودید ،تقریبا می توانید مطمئن باشید که او چراغ سبز شروع رابطه برای ازدواج را دارد به شما نشان می دهد.

3-او هیچگاه برای شما سرش شلوغ نیست...

این اصلی ترین بازی عشق است .اگر دختری علاقه به برقراری رابطه وبیرون رفتن با شما داشته باشد همیشه خودش را در دسترس قرار می دهد.یعنی او یک شماره تلفن کاری یا ادرس ایمیل به شما خواهد داد او در اسرع وقت به تلفن یا ایمیل شما جواب خواهد داد .او دعوت شما را برای با هم بودن خواهد پذیرفت و اگر او در روزی که شما تعیین کرد ه اید وقت نداشت،چیزی شبیه این خواهد گفت : "خوب،این پنجشنبه نمی تونم ، اما اگر اشکال نداره بندازیم برای پنجشنبه دیگه ،باشه؟"

شما هرگز از یک دختر علاقه مند چنین جملاتی را نخواهد شنید: "الان واقعا"سرم شلوغه" ویا "بذار ببینم وقت دارم " یا "نمیدونم بتونم بیام یا نه"

4-او در مورد شما کنجکاو است..

زنی که به شما علاقه مند است دوست دارد همه چیزتان را بداند (تا بتواند در این مورد با دوستان دخترش صحبت کند) او درمورد خانواده ،پیشینه،سلیقه غذایی ،موسیقی،فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد.انگیزه اصلی او این است که علایق شما را بشناسدتا بتواند خود را دارای علایق مشترک با شما نموده و پیوستگی بیشتری با شما ایجاد کند اگر از قایق سواری خوشتان نمی اید او نیز ناگهان از این کار متنفر می شود.

5-او وضعیت مالی شما را میسنجد..

دختر علاقمند دوست دارد منابع و بنیه مالی همسر اینده خود را مورد سنجش قرار دهد .سوالاتی مانند :"کجا زندگی میکند؟" "چه ماشینی داری؟" "شغلت چیست؟" می تواند نشانه علاقه مندی وی باشد .اگر پاسخ این سوالات مطابق با استانداردهای او باشد، علائم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او درغباری از مه فرو خواهد رفت.

 

6-او در مورد اینده صحبت می کند..

یک دختر علا قمند همیشه دوست دارد در مورد نقشه های اینده و کارهایی که میتوانید با هم انجام دهید اشتیاق نشان می دهد.در واقع او چیزی شبیه این میگوید:"وای...تو هم از بولینگ خوشت میاد؟باید یه بار باهم بریم بازی کنیم."اگر او چنین عمل نمود شک نکنید که دوست دارد ازش بخواهید با شما بیرون برود.

7-او بی قراری وبی تابی می کند..

اگر او واقعا علاقه مند باشد همانند یک گربه دور وبر شما دستپاچه و بیقرار خواهد بود،بخصوص هنگامی که شما نتوانید متوجه علائم اشتیاق او شوید.البته ممکن است که ذاتا یک شخص خجالتی و نرمال باشد. اگر او فقط پیش شما بی قراری میکند احتمالا در سرش فکر ازدواج است.

8-او نسبت به زنان دیگر ،حسادت می ورزد...

یک زن سعی میکند از یک مرد مورد علاقه خود همانند یک عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ ودندان حفظ کند.بنابراین اگر در حال جک گفتن برای زنان دیگر متوجه حرص خوردن و جلزو ولز کردن او شدید ،بدانید که او انتظار دارد برایش بیشتر ازیک دوست باشید.

نشانه های فوق ممکن است لزوما دلیل بر علاقه مندی یک زن نباشد چون برخی از زنان کلا با دیگران حالتی دوستانه دارند اما اگر تعداد زیادی از این علائم را در فردی مشاهده نمودید میتوانید به خود امیدواری دهید و به دلتان صابون بزنید.mouse code|mouse code

كد ماوس